EN ÇABUK TERCüME SITESI

En Çabuk Tercüme Sitesi

En Çabuk Tercüme Sitesi

Blog Article

Şipşak Tercüme Hizmeti olarak 2006 yılından bu yana uluslararası bir çevirmenlik ajansı olarak faaliyet gösteriyoruz. Kadrolu tercüman ekibimize ek olarak, genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest çevirmen ağımızla müşterilerimize İngilizce çeviri dahil tüm dillerde servis sunabiliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, dil yetenekleri kanıtlanmış ekibimiz ve harika teknik altyapımız ile global bir servis sunucusu haline geldik. Hızlı, güvenli ve nitelikli çözümlerimizle müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak görüyoruz.

Şipşak Çeviri'yi diğerlerinden ayıran çoğu özellik bulunmaktadır. İşletme ortaklarımızın bizzat çevirmen olarak 10 yıla dayanan deneyimiyle, sektördeki bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve yurtdışında bulunan yaygın ofis ağımız yoluyla, kurum ve şirketlerin tercüme taleplerine hızlı cevap verebiliyoruz. Türkiye'de geniş ofis ağımızla, Ankara'da Kızılay'da, İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasında, İzmir'de, Bursa'da servis veriyoruz. Ayrıca, yurtdışı ofislerimizle de hizmetinizdeyiz.

Firmamız, İstanbul ve Ankara'daki farklı farklı yerlerdeki noterler nezdinde yeminli tercümanlar istihdam etmektedir. Hukuki çevirilerden teknik çevirilere kadar geniş bir yelpazede deneyimli tercümanlarımızla çalışıyoruz. En modern yazılım ve donanımları kullanarak çeviri proseslerini optimize ediyoruz.

Şipşak Tercüme olarak, medikal içeriklerden yazılımlara kadar her alanda çeviri servisi sunuyoruz. Ankara'nın tüm ilçeleri dahil olmak üzere Türkiye'nin her yerinde noter onaylı ve yeminli çeviri servisleri sunuyoruz. Diploma, transkript, pasaport, doğum dokümanı, evlilik cüzdanı, vekaletname, taahhütname, ruhsat, sözleşme, ticaret sicil gazetesi, not dökümü, sağlık sertifikası ve benzeri türden belgeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Şipşak Çeviri yeminli ve noter onaylı çeviri hizmetlerinin yanı sıra redaksiyon ve deşifre hizmetleri de sunmaktadır. sorunsuz ve en hızlı çeviri servisini sunmayı amaçlıyoruz. Sahip olduğumuz profesyonel kadro ve teknolojik altyapı ile müşterilerimize nitelikli servis sunmayı sürdürerek sektöründe öncü bir işletme olma vizyonunu benimsiyoruz.

Şipşak Çeviri küreselleşen evrende dil engellerini ortadan kaldırmak için kurulan bir firmadır. Dünya genelinde başka diller arasındaki anlaşma güçlüğünü gidermek için en güzel tercümanlarla çalışır ve nitelikten ödün vermez. Yeniliklere açık olan SipsakCeviri.com, çeviri ve dil alanındaki gelişmeleri yakından takip eder ve tercümelerinde bunları yansıtır.

Report this page